China Fabrikanten en leveranciers van glasvezelkabels voor buiten

Ben in openlucht, binnen FTTH-lijn van toepassing.
Competitieve prijs
OEM-service kan worden verleend;
100% kwaliteitsgarantie.

Ontvang onze beste offerte

Bwinners - Uw fabrikant van glasvezelkabels voor buiten

Bwinner is een professionele fabrikant van glasvezelkabel voor buiten. Bwinners leveren OEM-service voor buitenvezelkabels. Wij zijn gespecialiseerd in de productie van Outdoor Fiber Cable, ADSS Outdoor Cable, Armored Fiber Cable, Indoor Fiber Cable en FTTH Drop Cable.

Waarom kiezen voor Bwinners glasvezelkabel voor buiten?

Ben in openlucht, binnen FTTH-lijn van toepassing.
Competitieve prijs
OEM-service kan worden verleend;
100% kwaliteitsgarantie.

Uw professionele fabrikant met producten voor glasvezel- en FTTx-oplossingen

Bwinners aanbevolen product

Fiber Splitter Box
Vezelverdeelkast
Empalme De Fibra Optica
In-line splitsingssluiting
gezamenlijke sluiting glasvezel
Dome Splice sluiting
Optische vezel patchpaneel
Vezel patchpaneel
1X16 glasvezelsplitter
Glasvezel PLC-splitter
Ftth mini-aansluiting
Vezelwandcontactdoos
Snelle connector voor veldmontage
Glasvezel snelle connector
OM3 multimode glasvezel patchkabel
Fiber Optic Patch Cord
PDLC-patchsnoer
FTTA gepantserde CPRI-vezelpatchkabel
MPO-vezelkabels
MPO-patchkabel
Buiten FTTH-paal installeren haken
FTTx-installaties
Optische adapter
Glasvezeladapter

Bwinners fabricage van glasvezelkabels voor buiten

Ontvang onze beste offerte
Scroll naar boven

Vraag snel een offerte aan!

x